Nakonec museli být rádi za remízu 4:4.

II. FUTSALOVÁ LIGA
CHOTĚBOŘ – LITOMĚŘICE 4:4
Hosté přijeli v nekompletní sestavě a museli jim vypomoci hráči z béčka. Přesto do utkání Litoměřice vstoupily lépe. Již ve třetí minutě vysunul Hanzl mladíčka Hrebinku a ten se při své premiéře v A-týmu uvedl vedoucím gólem. Hosté pokračovali v trpělivé hře a čekali na zaváhání Bocy. To přišlo opět v šesté minutě a autorem druhého gólu Litoměřic byl Janda, který překonal vyběhnutého Bence. Naštěstí se futsalisté Bocy brzy probrali ze špatného vstupu do utkání a za minutu snížil Odvářka na 1:2. Jenže do přestávky se hostům povedla kombinační akce, na jejímž konci byl Rapavý, který zvyšoval do prázdné branky na rozdíl dvou gólů.

Boca nastřelovala tyče a břevno

Do druhého poločasu vstoupila lépe Boca, která začala soupeře přehrávat, ale končila na výborném brankáři Krůtovi, kterému ještě v pěti případech pomohla tyč a jednou břevno.

Přesto se podařilo chotěbořským futsalistům zásluhou Odvářky a Novotného během čtyř minut vyrovnat na 3:3. Ve 29. minutě dostali hosté výhodu přímého kopu na úrovni brankoviště, Hanzl místo střely zvolil přihrávku na Rapavého a Litoměřice opět vedly. Toto vedení naštěstí pro Bocu nemělo dlouhého trvání a po čtyřech minutách vyrovnal na 4:4 Čáp. Do konce utkání si ještě oba týmy vytvořily několik šancí, ale na palubovce v brodské sportovní hale kralovali už pouze brankáři. Chotěbořská Boca si tak v druholigové tabulce drží pěkné šesté místo.

„S bodem jsme spokojeni jen napůl. Z pohledu poločasového výsledku můžeme být za bod rádi, ale z pohledu šancí a nastřelených tyčí už nikoliv,“ řekl trenér Martin Jakeš.

Góly: Odvářka 2, Novotný, Čáp – M. Rapavý 2, Hrabinka, Janda. Rozhodčí: Řeháček, Miller. Diváci: 50. Poločas: 1:3. Chotěboř: Benc – M. Čapek, Somerauer, Odvářka, P. Novotný, D. Čapek, Kratochvíl, Čáp, Staněk.