Hladce vyhrály i starší a mladší dorostenky.

I. LIGA ŽEN
H. BROD – KUNOVICE 22:20
Začátek střetnutí byl bohatý na branky, za deset minut již to bylo 5:5, potom se gólový příval trochu zpomalil a Jiskra utekla až na 8:5.

Moravanky však hrály hodně agresivně, dorážely na brodské hráčky jako roj podrážděných sršňů. Střelbu domácích obstarávaly Továrková s průbojnou Vrbkovou, dvě bomby kapitánky Burdové vychytala vynikající golmanka Kunovic, které do přestávky stáhly náskok Jiskry až 11:10. Když brzo po přestávce Brožová pumelicí zvýšila na 13:11 a  vzápětí po trháku upravila na 14:11, vypadalo to pro domácí kolektiv slibně. Moravanky se však jako dravci vrhaly do brodské obrany, muziku tvrdila robustní kanonýrka Sklenářová, autorka osmi branek. Byl to boj na ostří nože, o tom  svědčí nezvyklý počet devíti vyloučených, přičemž byli  sudí na házenkářky z Vysočiny mnohem přísnější.

Brodským děvčatům se přestala dařit střelba, naopak sama „vyrobila“ dvě  sedmičky v jedné minutě a soupeř stáhl na 18:17. Za tohoto stavu chytila Křenková (vystřídala na půlminutku  výbornou Zimovou) sedmičku a když v zápětí Lorencová (posila z Třebíče) dala důležitou branku na 20:17, Jiskra si oddechla, potom však přišla další krutá chvilka pro domácí.

Sudí hodně přísně poslali rychle za sebou Vrbkovou a Burdovou na trestnou lavici, Jiskra ve čtyřech však dovolila  na doraz bojujícím Moravankám pouze jednou skórovat.  V samém závěru však domácí hráčky po školácké chybě nabídly soupeři dát kontaktní gól na 21:20 a drama bylo na světě.  Půl minuty před koncem vzala na sebe jako správná kapitánka zodpovědnost Burdová a typickou dělovkou rozhodla, že veledůležité body zůstaly u Sázavy.

„Holky věděly, do čeho jdou a odvedly krajně obětavý výkon. Ohromný kus práce odvedla po přestávce zkušená Musilová ve středu obrany, vynikající byla i gólmanka Zimová, pochvalu však zaslouží i ostatní bojovnice“, radoval se z výhry kouč David Kučera.
Branky: Vrbková 6, Brožová a Továrková po 4, Burdová a Kubátová po 3, Lorencová 2, za hosty nejvíce Sklenářová 8. Štěrbová 6, Horáková 3. Rozhodčí: Větrovský, Zych. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:3. Sedmičky: 1/1 – 2/3. Havlíčkův Brod: Zimová, Křenková – Burdová, Pechová, Kubátová, Vrbková, Špásová, Továrková, Musilová, Lorencová, Honzárková, Brožová, M.Dubnová,  Herzánová.

I. LIGA ST.DOROSTENEK
H. BROD – S. VRŠOVICE 25:19
Výhrou si udržela brodská děvčata páté místo v prvoligové tabulce.
Sestava a branky: Jarošová, Klempířová – Satrapová 5, V. Pelikánová 2, Kotanová 2, K. Brožová 2, Hornová 1, Jůzlová 3, V. Dubnová, Kutlvašrová 6, V. Dubnová, Lorencová 2, M.Kubátová 2. Poločas: 16:9.

I. LIGA ML. DOROSTENEK
H. BROD – S.VRŠOVICE 47:26
Hladká záležitost domácích, příležitost dostaly hráčky širšího kádru, které v zápase nezklamaly.
Sestava a branky:K. Kubátová, Klempířová – Satrapová 6, Kociánová 7, Culková 3, K. Brožová 3, Kotanová 2, J. Brožová 4, Nepovímová 7, Kokešová 1, Nováková 1, Velíšková 3,G. Pelikánová 6, Kubalová 4. Poločas: 24:13.