To se jim povedlo vysokým vítězstvím 8:4 a udrželi si naději na zisk třetího místa.

II. FUTSALOVÁ LIGA

CHOTĚBOŘ – TURNOV 8:4
Bohužel, jak se již několikrát v tomto soutěžním ročníku stalo, inkasovala Boca záhy po začátku utkání první branku a cesta k vítězství se tím zkomplikovala.

Turnov se tentokráte prosadil již ve 4. minutě – 0:1.

Vyrovnání naštěstí přišlo velmi rychle, po faulu na samé hranici pokutového území se k míči postavil Martin Odvářka a svou střelu z přímého kopu dorazil s pomocí břevna do hostující svatyně i přes hbitý zákrok hostujícího brankáře - 1:1. Ve třinácté minutě se pak hosté ujali znovu vedení, které jim ale vzápětí vzal dorážkou do prázdné branky Michal Čáp – 2:2.

V osmnácté minutě Turnov  vedl potřetí, když akrobatickou střelu umístil hostující Kroupa mezi nohy Tomáše Bence – 2:3. Tímto výsledkem skončil první poločas, i když v něm Boca měla více nadějnějších brankových příležitostí. Zlepšená produktivita domácích přišla až ve druhém poločase, což se okamžitě začalo projevovat i na měnícím se skóre utkání. Hned v jednadvacáté minutě se prosadil Martin Somerauer- 3:3 a o minutu později poslal domácí poprvé v zápase do vedení po signálu z rohu Tomáš Hromádka- 4:3.

Nutno podotknout, že této standardní situaci předcházelo sportovní přiznání se hostů k teči míče při předešlé akci, bez kterého by Boca rohový kop ani nezahrávala. Za toto gesto při nerozhodnutém stavu patří Turnovu velké uznání, ne vždy je takové jednání obvyklé. Ve čtyřiadvacáté minutě se prosadil angličanem Martin Doležal, a když o dvě minuty později tečoval nahození do brankoviště Radek Odvářka, vedla Boca po šesti minutách druhého poločasu již 6:3.  Další dvě branky přidal v rozmezí pětatřicáté a sedmatřicáté minuty Pavel Novotný, za Turnov korigoval stav utkání v poslední minutě proměněnou akumulovanou penaltou za šestý faul hostující Jíra. Na konci zápasu tak svítilo na tabuli konečné skóre 8:4 ve prospěch domácích.

Boce se v utkání dařilo střelecky především ve druhém poločase a hodně k tomu tentokráte přispěly standardní situace, neboť z nich padlo celkem pět branek domácích a jedna hostí. Nebýt jich, vstřelily by oba týmy ze hry stejný počet tří gólů. Vítězství Bocy bylo i přesto zasloužené, větší počet brankových příležitostí nakonec vynesl tři body, i když to s kvalitním týmem Turnova neměla jednoduché.
V dalším utkání se Boca rozloučí s „druhou" domácí palubovkou v Havlíčkově Brodě, a to v sobotu 23. března od 20.00, kdy hostí celek Litoměřic.
Góly Chotěboře: P. Novotný 2, M. Odvářka 2, Čáp, Somerauer, Hromádka, R. Odvářka. Poločas: 2:3. Chotěboř: Benc – Somerauer, Čáp, Staněk, Doležal – R. Odvářka, Hromádka, M. Odvářka, P. Novotný.