Po ospalém výkonu se radoval tým z východních Čech 5:3.

II. FUTSALOVÁ LIGA

CHOTĚBOŘ – TURNOV 3:5
Už před zápasem měl chotěbořský trenér Martin Jakeš problémy se sestavou. „Bylo to díky jarním prázdninám, přijelo nás k zápasu pouze osm, a to někteří přijeli z hor," řekl Jakeš. V chotěbořské brance si odbyl premiéru gólman Chalupa, který nahradil Bence.

Do vedení se dostal Turnov zásluhou Mencla, který poprvé překonal Chalupu. „Byla to sporná branka. Podle videa rozhodčí neoprávněně odpískal faul a tato chyba vše odstartovala," zlobil se chotěbořský kouč. Zanedlouho přišel další sporný moment, kdy rozhodčí Kolbaba odpískal proti Chotěboři pokutový kop. Ten proměnil Tomáš Kratochvíl. „Ten pokutový kop byl na hranici," podotkl Jakeš. O chvíli později se prosadil domácí Jiří Kratochvíl, který se postaral o snížení. Jenže ještě před poločasem šel Turnov z brejku opět do dvougólového vedení.

„Soupeř výborně bránil, těžko jsme se dostávali do zakončení, proto jsme po přestávce chtěli hru roztáhnout, abychom obrannou čtyřku měli více od sebe," měl jasné plány do druhého poločasu Jakeš.

Jenže turnovský Krejčík opět trestal chybu domácích a zvyšoval na 1:4. Jiskřičku naděje vykřesal snížením Somerauer a sedm minut před koncem začala Chotěboř hrát power-play. V ní udělala další chybu, kterou trestal Šulc. V závěru už Boca výsledek pouze korigovala. „Hráči měli z hor těžké nohy a na výkonu se to samozřejmě projevilo. Výsledek je pro mě zklamáním. Byl to prostě nepovedený zápas," dodal Jakeš.

Góly: J. Kratochvíl, Somerauer, Novotný – Mencl, T. Kratochvíl, Pekař, Krejčík, Šulc. Rozhodčí: Kolbaba – Kašpar. Poločas: 1:3. Diváci: 60. Chotěboř: Chalupa – Kratochvíl, Somerauer, Moravec, R. Odvářka, Klimeš, Novotný, Běloušek.