Opačné starosti má brodský Pramen, který odjel do Vyškova pouze v šesti lidech a prohrál vysoko 7:3.

II. LIGA
CHOTĚBOŘ – TURNOV 2:0
Od začátku zápasu se hrál vyrovnaný futsal, kdy se oba týmy soustředily na obrannou činnost a čekaly na chybu soupeře. První poločas branku nenabídl i přes šance na obou stranách. Na domácím týmu znát únava, protože většina hráčů nastoupila k přípravnému zápasu ve velkém fotbale. Scénář hry se nezměnil, pořád se hrál opatrný futsal. Branky se tak diváci dočkali až tři minuty před koncem zápasu. To se ve skrumáži v brankovišti Turnova nejlépe zorientoval Tomáš Novotný, který přihrál proti noze Pavlu Novotnému a ten poslal Bocu do vedení. Hosté si okamžitě vzali oddechový čas a začali s hrou bez brankáře. Jenže hned po rozehrávce turnovští hráči ztratili míč a do prázdné branky je potrestal Somerauer, který tak rozhodl o vítězství Bocy 2:0. Domácí se tak posunuli na páté místo tabulky se ztrátou tří bodů právě na třetí Turnov.   
Góly: P. Novotný, Somerauer. Poločas: 0:0. Chotěboř: Benc – D. Čapek, Somerauer, T. Novotný, P. Novotný – M. Čapek, Kratochvíl, Doležal, Staněk, T. Blažek.

FUTSALOVÁ DIVIZE E
LAZOR VYŠKOV – H. BROD 7:3
Zápas devatenáctého kola proti Vyškovu probíhal hodně podobně jako před týdnem v Brně. Znovu měli hráči Pramenu jen jednoho hráče na střídání. Domácí toho chtěli využít a svojí aktivní hrou chtěli zápas co nejdříve rozhodnout. Převážnou část prvního poločasu měli míč pod kontrolou a Pramen čekal na jejich chybu, aby mohl vyrazit do protiútoku. A jeden se do poločasu přece jen ujal. Jenže domácí měli velkou převahu a třemi góly si získali náskok.
Po přestávce Pramen inkasoval počtvrté a Vyškov se uklidnil. Začal předvádět pěkné útočné kombinace, kterým nechyběl vtip. Hosté museli hru otevřít a nakonec z toho byla porážka 7:3. „V tomto počtu hráčů jsme předvedli výkon, na který jsme měli, ale nikdo si nemůže myslet, že budeme vyhrávat,“ řekl vedoucí týmu Martin Jaroš.  
Góly: Urbančok 3, Miloška, Růžička, Jeřábek, Daněk – Valášek 2, Bláha. Rozhodčí: Vokáč, Vala. Poločas: 3:1. H. Brod: Koudelka – Kubát, Jaroš, Hejkal, Bláha, Valášek.

(sal)