II. FUTSALOVÁ LIGA

CHOTĚBOŘ – LITOMĚŘICE 5:2
Zápas začala Boca zostra. Hned v první minutě musel ukázat své umění litoměřický gólman proti střele Moravce, který touto šancí začal své skvělé vystoupení.

Domácí si tentokrát dali pozor na své špatné vstupy do utkání. Za svoji aktivitu byli chotěbořští hráči odměněni vedoucím gólem zásluhou Someraurera, který dorazil střelu Doležala. Hosté sázeli na rychlé brejky a o dvě minuty později byli úspěšní v podobě vyrovnání na 1:1.
Do poločasu vrátil vedení na stranu domácích Odvářka proměněnou penaltou za faul na Doležala a na 3:1 zvyšoval střelou z úhlu Staněk. Hned po přestávce šla Boca do vedení o tři góly, úspěšným střelcem byl Doležal.

Potom neproměnil prodloužený pokutový kop Odvářka a ani Hromádka. Hosté zanedlouho snížili, ale poslední slovo měl Čapek – 5:2. Dramatické utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím domácích. Pro futsal škoda, že se hosté nechali zbytečně unést emocemi a nesoustředili se pouze na hru.  V posledním zápase sezony zajíždí Boca tento týden na palubovku Bělovsi a bude se snažit dotáhnout své letošní působení ve druhé lize k lepšímu umístění než  páté místo z loňska.

Góly: Somerauer, Odvářka (PK), Staněk, Doležal, Čáp – Novotný, Kocman. Rozhodčí: Komzák, Štola. ŽK: 1:4. ČK: 0:2 (Ekrt, Knapík). Poločas: 3:1. Chotěboř: Benc – Somerauer, Klimeš, Čáp, Hromádka, M. Odvářka, Doležal, Staněk, Novotný, Moravec, Chalupa.