II. FUTSALOVÁ LIGA

CHOTĚBOŘ – PLZEŇ 4:4
Do zápasu lépe vstoupili domácí, kteří se ujali vedení brankou Klimeše. Následně hosté dobře zavírali střed hřiště, ale z brejků se do vyložených šancí nedostávali. Až v posledních pěti minutách prvního poločasu dokázal favorit domácí zatlačit. Nejdříve vyrovnal na 1:1 a v samém závěru si Chotěboř ze zkrumáže dala vlastní branku.

Po přestávce se Boce podařilo vyrovnat a v polovině druhého poločasu se dokonce opět dostala do vedení 3:2. Potom domácí ve čtyřech bravurními zákroky podržel gólman Tomáš Vymetal. Ten ale přeci jen kapituloval, vyrovnávací branku a hostům se se štěstím podařil obrat na 3:4. Následně plzeňský Kasýk byl vyloučen a přesilovku Chotěboř zužitkovala během čtyřiceti vteřin – 4:4. „Jsem s výkonem svých hráčů spokojený, pochvalu zaslouží všichni za bojovnost, jmenovitě bych vyzdvihl výkon gólmana Vymetala. Zajímavostí bylo, že oba celky neproměnily dva vzdálené pokutové kopy," řekl trenér Chotěboře Martin Jakeš.

Branky: Klimeš 2, Čapek, Staněk – Forman, Koc, Filinger, Vnuk. Rozhodčí: Kaštánek(8.7), Matyš(8.5). ŽK: 2:0. ČK: 0:1 (Kasýk). Poločas: 1:2. Chotěboř: Vymetal – Hromádka, Čapek, Moravec, R. Odvářka – Kratochvíl, Klimeš, Staněk, Běloušek.