Na palubovce lídra se jí nedařilo, a odjela domů bez bodů.

II. FUTSALOVÁ LIGA

HR. KRÁLOVÉ – CHOTĚBOŘ 5:2
Proč jsou domácí na čele tabulky, ukazovali od samého začátku i v tomto utkání. Hradečtí byli pohyblivější, lépe kombinovali a měli v týmu větší individuality.

Přesto se jejich výhra nerodila lehce. Již ve čtvrté minutě zaskočil všechny přítomné důrazný Somerauer, který poslal Bocu do vedení. V dalším průběhu utkání se podařilo domácím vyrovnat. Ve 13. minutě překonali domácí Bence z bezprostřední blízkosti. Smolná byla pro Bocu poslední minuta prvního poločasu, kdy si Hromádka dal vlastní gól.

O deset minut později se štěstí opět odvrátilo od hostujících hráčů, kteří inkasovali třetí gól po tečované střele. Následně inkasovaly další dva slepené góly a ve 37. minutě dal výsledku kosmetickou úpravu po individuální akci Staněk.

Góly Chotěboře: Somerauer, Staněk. Poločas: 2:1. Chotěboř: Benc – Somerauer, Moravec, Staněk, Klimeš – Hromádka, Čapek, Veselý, Novotný.