K zisku tří bodů jim pomohlo rychlé vedení 3:0 a výborný výkon gólmana Bence.

II. FUTSALOVÁ LIGA

CHOTĚBOŘ – BENEŠOV 6:2
Raketový vstup do utkání se povedl  futsalistům Bocy, když už v deváté minutě zápasu vedli nad Benešovem jasně 3:0. „Tohle byl jeden z důležitých momentů zápasu," nechal se slyšet asistent trenéra domácích Libor Hromádka.

Po čtvrt hodině hry mohl zvýšit Hromádka, ale jeho pokus stačil gólman hostí Konrád zlikvidovat. Dvě minuty před koncem poločasu se podařilo Benešovu po pěkné kombinaci snížit na 3:1 zásluhou jejich nejlepšího hráče Šindeláře. Dobře hrající Boca získala třígólové vedení záhy zpět. K odraženému míči se dostal Čáp, a ten propálil Konráda – 4:1.

Pojistka Čápa

„Čtvrtý gól byl pro nás hodně psychicky uklidňující, protože soupeř v této fázi zápasu hodně kousal," dodal Hromádka. Jenže hned zkraje druhého poločasu se podařilo hodně šťastně snížit Charvátovi, ale naštěstí tento gól byl ze strany Benešova poslední. Potom se hrál příliš hodně taktický futsal, který oko diváka příliš nenadchnul.

Až v polovině druhého poločasu předvedl pěknou akci Klimeš s Tomášem Novotným a druhý jmenovaný zvyšoval na 5:2. Následně přišla tříminutovka domácího gólmana Bence. Nejprve za něj chytala tyčka, ale v dalších dvou tutovkách hostí vychytal Šimáčka a Šindeláře. Ve 34. minutě se naopak předvedl skvělým zákrokem Konrád proti šanci Staňka.

Pět minut před koncem přišla definitivní pojistka tří bodů, když se přesně trefil Čáp. Na závěr ještě předvedl divákům pěkný zákrok Benc, při zlikvidování šance Šindeláře. „Bohužel, na začátku druhého poločasu jsme dostali gól, ale naštěstí kluci dokázali rychle odpovědět. Další velké šance jsme spálili, tak si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Pochvalu zaslouží celý kolektiv na čele s gólmanem Bencem," chválil svěřence Hromádka.
Góly: Moravec 2, Čáp 2, Staněk, T. Novotný – Šindelář, Charvát. Rozhodčí: Mráz, Venc. Diváci: 60. Poločas: 4:1. Chotěboř: Benc – Hromádka, Staněk, Moravec, T. Novotný, Klimeš, Somerauer, Dostálek, Čáp.