FUTSALOVÁ DIVIZE E

HELAS BRNO B – H. BROD 3:2

Rezervní tým Helasu Brno posílen o reprezentanta Davida Cupáka začal zápas aktivněji a zatlačil hráče Pramenu před svého brankáře. Hra Pramenu byla v té době neurovnaná a v obraně vznikaly prostory pro zakončení soupeře. Vlastní nepřesností se hráči Pramenu dostávali pod tlak a soupeř toho dokázal využít. Po typické akci Cupáka se dostal do zakončení Mrázek a Helas se dostal do vedení. Pramen se postupem času zlepšoval a osměloval se i v útoku, ale bohužel znovu inkasoval. Do přestávky se však Pramenu podařilo snížit a vrátit se znovu do utkání.

V druhém poločase se hra Pramenu zlepšila a hrál se vyrovnaný futsal. Na hostujících hráčích byla vidět touha po vyrovnání a z dobré obranné práce podnikali řadu protiútoků. Dařil se také postupný útok, kdy hráči Pramenu dlouhou dobu drželi míč, až si vytvořili dobrou pozici pro zakončení. Bohužel, zkušený soupeř dokázal znovu odskočit na dvoubrankový rozdíl. Ale Pramen se nevzdával a po šťastné brance znovu snížil a v závěru sahal dokonce i po vyrovnání, když po dobré kombinaci se před domácím brankářem zjevil kapitán Pramenu Kubát, ale jen těsně minul domácí branku. „Mezi oběma týmy byl vidět jasný rozdílový faktor, a tím byl hráč David Cupák, který připravil všechny tři branky Helasu Brno. Pochvalu opět zaslouží Lukáš Rajdl, který nás zejména v prvním poločase znovu podržel," nechal se slyšet brodský trenér Martin Jaroš.

Góly: Mrázek, Skoupý, Šplíchal – Šimoníček, Vopršal. Rozhodčí: Čep Radim, Petr Zdeněk. ŽK:0:1. H. Brod: Rajdl – Šimoníček, Kubát, Krejdl, Vopršal – Herman, Fiala, Závorka, Kafka.