I. LIGA ŽEN

H. BROD – PLZEŇ 19:30
Brodské házenkářky šly do letošní prvoligové soutěže s jediným předsevzetím – zachránit se. Podaří se to? S největší pravděpodobností ano. Před posledním SVČ Plzeň má Jiskra náskok čtyř bodů a i když Západočešky poslední dvě utkání se silnými soupeři nečekaně vyhrají a Jiskra prohraje, hovoří v její prospěch vzájemná střetnutí.

Začátek zápasu přinesl velké překvapení, domácí děvčata se pustila do boje s horkým favoritem bez bázně a hany. Nastoupila již Vrbková (její účast byla znát), stále však bez střelkyně Evy Brožové. Za čtvrt hodiny byl stav 8:8 a lídr se chytil až zásluhou průbojné Kovaříkové, která hattrickem přivedla spoluhráčky do vedení 11:14 a byla evidentně nejlepší hráčkou házenkářek z města piva. Brodu fungovala dobře obrana a gólmanka Janíčková zachránila (často zázračně) co se dalo. Až těsně před přestávkou se prvně trefila kanonýrka Burdová na 9:14, střelecky se však prosazovala subtilní Továrková dík její rychlosti i dobré míčové technice. Až po přestávce začal favorit ukazovat své přednosti v rychlé kombinaci zakončené tvrdou střelbou. Plzeňský brankostroj se rozjel v plné parádě  a získal již potřebný uklidňující náskok. Domácím se po změně stran přestalo dařit střelecky, množily se technické chyby, a to hrálo do plachet trénovaného soupeře, který na tom byl lépe po fyzické stránce." Málokdy se chválí po prohře, tentokráte si holky chválu však zasloužily.

Proti jasnému favoritovi odevzdaly vše, co bylo v jejich silách a odevzdaly výkon, který byl příslibem do budoucna," vysekl poklonu brodský kouč David Kučera.
Branky: Lorencová 5, Továrková 4,  (všechny sedmičky),  Burdová 3,  Vrbková 3, V. Dubnová 2, Herzánová, Kubátová, Pechová. –  Nejvíce za hosty: Jeřábková 12, Chvalová 6, Vlachová 4.. Rozhodčí: Procházka, Tauchman. Vyloučení: 1:2, sedmičky: 4/4 – 3/4. Diváci: 40. Poločas: 11:15. Havlíčkův Brod: Janíčková, Křenková – V. Dubnová, Továrková, Burdová, Herzánová, Lorencová, Vrbková, Svobodová, M.Dubnová, Pechová, Kubátová, Kotanová.

I. LIGA ST. DOROSTENEK

H. BROD – PLZEŇ 25:28
Sestava a branky: Janíčková- Nepovímová 1, Satrapová 2, K.Brožová 3, Lorencová, Jůzlová 3, Kotanová 2, Závišková 7, V, Dubnová 4, Velíšková, Kociánová. Poločas: 10:14.

II. LIGA MUŽŮ

H. BROD – MALOMĚŘICE 24:34
Sestava a branky: Dočkal, Domkář – M.Drozd 2, Laštovička, Hyrš, Sláma 3, Kulička3, Morkus 3, Vondra, Zich 2, P.Fišer, Krpálek, Matějů 2, Rezek 8.

ST. PLZENEC – LEDEČ 33:23
Sestava a branky: Kršňák – Vránek 2, Štefáček 3, Kupa 5, Vrběcký 6, Wurm 1, Jeřábek 2, Křikava 2, Zelený 3, Morávek, Drápela 1, P. Drozd.

II. LIGA ŽEN

SHK PARDUBICE – LEDEČ N. S.  33:13
Sestava a branky: Štěchová – Machálková, Kakáčková, Baumová 3, Vondráček 4, Cicvárková, Korelová 3, Šťastná, Dočkalová 7, Urbanová.