Odehraje se totiž její poslední kolo, ve kterém se na domácí palubovce představí přibyslavští volejbalisté. Brodská Jiskra zajíždí do Jihlavy.

Krajský přebor mužů
PŘIBYSLAV – M. BUDĚJOVICE (SO, 11.00 a 15.00)
Ti přivítají Moravské Budějovice, které jsou na druhém konci tabulky než havlíčkobrodský celek, který je momentálně na druhém místě tabulky.
„Druhé místo je pěkné, takže jsme v klidu, ale postup vůbec neřešíme," potvrdil člen realizačního týmu přibyslavského klubu, Petr Podhrázký.
„Pokud bychom mysleli, tak bychom museli být první, ale momentálně je tam Brod se čtyřbodovým náskokem a ten ty ambice má," dodal.
Kdyby se nakonec však první místo podařilo, tak by se Přibyslav kvalifikace zúčastnila. Teď je zatím ale na nějaké úvahy brzo. Sokol se momentálně soustředí na poslední duel podzimu. „Čekají nás Moravské Budějovice, které jsou podobné Želetavě. Mají ve svém kádru především mladé snaživé hráče," prozradil Podhrázký.   „Chceme si hlavně zahrát volejbal. A pokud budeme mít svůj den, tak můžeme uspět. Když si připíšeme dvě výhry, tak budeme jen rádi," přeje si Podhrázký.

JIHLAVA – H. BROD (SO, 10.00 a 13.00)
Druhý zástupce havlíčkobrodského okresu Havlíčkův Brod, který je vedoucím celkem soutěže, zajíždí na půdu Jihlavy, takže si opět okusí derby. A rozhodně Jiskru nečeká jednoduchý úkol. „Jihlava se v této sezoně zvedla a předvádí výborné výkony," upozornil trenér Brodu, Petr Dostál, který ovšem přesně neví, co  od soupeře čekat.
„Oni letos trochu posílili, takže to pro mě bude docela překvapení. Přišli střední blokaři, takže se zřejmě budou snažit kombinovat hlavně přes střed, ale těžko předjímat," naznačil možnou sílu soupeře Dostál.  Ten bude mít v závěru úvodní části soutěže trochu problémy se sestavou. Chybět mu budou dva pilíře základní sestavy.
Kvůli zranění nenastoupí ústřední blokař týmu Václav Hladík a na palubovce se neobjeví ani Marcel Mysliveček. „Tyto dva hráče rozhodně stoprocentně nenahradíme," uznal brodský kouč.