I. FLORBALOVÁ LIGA
PLAY DOWN 1. ZÁPAS
H. BROD – NÁCHOD 11:9
Drakům opět nevyšel vstup do utkání. Na ukazateli svítila pátá minuta a skóre bylo 0:3. „Nedůstojným způsobem jsme podcenili začátek utkání,“ kroutil nechápavě hlavou brodský trenér Tomáš Sýkora.

Brodští florbalisté se naštěstí v deváté minutě dostali znovu do hry. To se podařilo Čapkovi  a Liškovi snížit na 2:3.  Druhou třetinu na palubovce dominovali pouze domácí, kteří ji vyhráli 5:1.

V závěrečné třetině  Draci až do 56. minuty hru kontrolovali, ale potom přišel tradiční kolaps a udělali ze zápasu drama,  ale nakonec vyhráli.

„Jsem zklamán přístupem hráčů. Nemůžu vyzdvihnout snad žádného hráče. Budeme věřit ve štěstí,“ dodal Sýkora.

Branky H. Brodu: Čapek, 3, Liška 2, Virgl 2, Coufal, Míka, Krajcigr, Zelenka. Rozhodčí: Hála, Kotala.   Vyloučení: 4:5. Využití: 3:1. Diváci: 100. Třetiny: 2:3, 5:1, 4:5.  H. Brod: Tvrdý – Virgl, Rezek, Beránek, Roztočil, Krajcigr, Liška, Coufal, Čapek, Míka, Suchý, Zelenka.