V hale německého Saarbrückenu sice výsledkově neuspěli, ale herně rozhodně nezklamali.

LIGA MISTRŮ – 1. KOLO

SAARBRÜCKEN – H. BROD 3:1
Německý tým šel po dvou utkáních do rychlého vedení 2:0. Nejprve podlehl svému soupeři Petr Korbel, poté prohrál i nováček v dresu Havlíčkova Brodu Tomáš Tregler. „Moc se mi premiéra nevydařila, čekal jsem od sebe více. Mrzí mě první set, byl jsem míček od výhry, nevyužil jsem to, a potom už se těžko vyhrává," zhodnotil zápas Tregler.

Rychlý konec utkání poté odvrátil Josef Šimončík, který zdolal Slovince Bojana Tokiče. „Nevím, co klukům chybělo. Třeba u Tomáše Treglera si myslím, že mohl změnit taktiku. Já jsem si na Tokiče věřil, jsme skoro stejný ročník, takže se známe," netajil po utkání Josef Šimončík.
Víc už však pingpongáři z Vysočiny nedokázali. Tregler sice bojoval, ale Apolonoiovi podlehl 1:3. Stejným výsledkem tak Saarbrücken opanoval i celý zápas. „Myslím si, že ostudu jsme tady neudělali," uvedl po utkání trenér týmu Tomáš Demek. „Bojovali jsme, možná jsme měli i trošičku navíc. Bodovat mohl i Tregler, který zkazil ze začátku lehké balonky. Bylo to ale pro náš těžké, soupeř má nejhoršího hráče padesátého na světě, naši hráči se pohybují od 150 do 200. Přesto jsme je mohli potrápit více," má jasno brodský kouč.

Výsledky zápasů: Apolonia – Korbel 3:0 (3, 6, 8), Mattenet – Tregler 3:1 (9, 6, -4, 5), Tokič – Šimončík 1:3 (-5, -11, 6, -7), Apolonia – Tregler 3:1 (6, -9, 5, 8).

Další utkání skupiny C:
Jekatěrinburg (RUS) – Angers (FRA) 3:1
(Mizutani – Brossier 3:0, Šibajev – Lundquist 3:2, Montiero – Legout 1:3, Mizutani – Lundquist 3:2).