Předchozí
1 z 3
Další

Triumfy i speciální ocenění

Brodští zápasníci získali na mezinárodním turnaji Lidice 2022 čtrnáct medailí, z toho pět zlatých.Brodští zápasníci získali na mezinárodním turnaji Lidice 2022 čtrnáct medailí, z toho pět zlatých.Zdroj: se zvolením Zdeňka Švece

Zápasníci z Havlíčkova Brodu si pod vedením trenérů Tomáše Šimka, Radka Satrapy a Zdenka Kocmana domů přivezli pět zlatých, sedm stříbrných a dvě bronzové medaile.

Na nejvyšší příčku vystoupali mezi kadety Patrik Miksa, který byl zároveň vyhlášen jako nejtechničtější závodník turnaje a Lubomír Tomas. Mezi žáky byli nejlepší ve svých kategoriích Václav Satrapa, Petr Žák a Dominik Kocman.

Zajímavostí bylo i působení dalších zápasníků Jiskry Havlíčkův Brod Matěje Zvolánka a Artura Sarkisjana v roli rozhodčích turnaje.

Zlaté kvarteto

Michal Roučka (vlevo) a Petr Vaculín vybojovali na otevřeném mistrovství Slovenska v Bratislavě čtyři zlaté a jednu stříbrnou medaili.Michal Roučka (vlevo) a Petr Vaculín vybojovali na otevřeném mistrovství Slovenska v Bratislavě čtyři zlaté a jednu stříbrnou medaili.Zdroj: fb Wu-shu Pelhřimov

Zlatou žílu nalezli na Slovensku bojovníci z pelhřimovského oddílu bojových umění Wu-shu.

Duo Michal Roučka, Petr Vaculín vybojovalo na otevřeném mistrovství Slovenska v Bratislvě čtyři zlaté a jednu stříbnou medaili.

Prvně jmenovaný zvítězil v kategorii tradiční dlouhá zbraň a v kategorii tradiční pěsti, stříbro přidal v kategorii tradiční krátké zbraně. Jeho kolega potom slavil v imitačních stylech a v ostatních zbraních.