Tím "neoblíbeným" soupeřem se stal příbramský nováček, který k utkání dorazil dokonce pouze s šesti hráči v poli.

II. FUTSALOVÁ LIGA
CHOTĚBOŘ – PŘÍBRAM 3:5

První poločas utkání se hrál vcelku svižném tempu, díky kterému se na obou stranách rodilo větší množství zajímavých šancí. Jako první se do střelecké listiny zapsal Pavel Klimeš v 9. minutě a v minutě dvanácté zvyšoval na 2:0 pro Bocu po rychlém přečíslení Ondřej Staněk.

V 17. minutě si šikovně přistrčil míč hlavou hostující útočník a následnou střelou z voleje dal hostům naději do druhého poločasu. Bohužel na jejím začátku ji hosté po rychlém brejku využili ke srovnání a na začátku poslední desetiminutovky se prosadili i po rozehrané standardní situaci z bezprostřední blízkosti chotěbořské branky. Ve 35. minutě proměňili akumulovanou penaltu za šestý faul Bocy a o dvě minuty později zvyšili po další rychlé akci již na rozdíl tří branek.

To už Boca střídavě sahala ke hře bez brankáře, kterou ovšem využila až sedm vteřin před koncem ke korekci skóre na konečných 3:5. Boce se tentokrát nevydařil druhý poločas, když nedokázala úspěšně zareagovat na pozměněné herní postavení soupeře a upustila tak ze svého útočnějšího pojetí hry.

Boca je po prohře s Příbramí s patnácti body na pátém místě druholigové tabulky se ztrátou pěti bodů na první Litoměřice. Domácích prohru se pokusí nahradit ve svém dalším utkání v Mladé Boleslavi proti místnímu Malibu.


Branky Chotěboře: 9. Klimeš, 12. Staněk, 40. P. Novotný. Chotěboř: Vymetal – D. Čapek, Hromádka, M. Čapek, Čáp, T. Novotný, P. Novotný, Staněk, Klimeš.