LIBEREC – CHOTĚBOŘ 7:3

Domácí už v první minutě zahrozili, když Čeřovský orazítkoval tyč. Ovšem na konci šesté minuty už otevřeli skóre, když využili přečíslení. A stačily jim další necelé dvě minuty, během kterých zvýšili náskok na tři branky. Novotný lehce prošel před bránu a zamířil k tyči. Pak si Petrlák vyměnil míč s Baracem a prvním jmenovaný akci zakončil. Chotěboř sprcha probrala a podařilo se jí za minutu snížit na 3:1. Bělovský poslal krásnou střelu pod břevno. Jenže domácí si ještě do poločasu tříbrankové vedení vzali zpět. Petrlák si udělal z chotěbořského obránce dobrý den a Barac měl před sebou prázdnou branku. Navíc ještě nastřelil Liberec znovu tyč.

Po návratu z kabin se Boce podařil vstup, když šla do vedení. Po rohovém kopu překvapila komplet celou obranu. Jenže domácí nenechali nic náhodě. Během necelých dvou minut přidali další dvě branky. Vlach se prosadil po standardní situaci a Petrlík poslal po točce také míč do sítě. Po necelé minutě hosté završili svůj gólový příděl. Třetí branku přidal po zaváhání domácích kapitán Moravec. Ovšem poslední slovo měli domácí, kteří pojistku přidali ve 31. minutě. Barac se řítil sám na brankáře, ale ten jej vytlačil do rohu. Naštěstí mu přispěchal na pomoc Moravec, řekl si o balón a vstřelil gól.

Branky: 6. D. Moravec (Petrlák), 7. Novotný, 8. Petrlák (Barac), 13. Barac (Petrlák), 26. Vlach (Němec), 28. Petrlák (D. Moravec), 31. D. Moravec (Barac) – 10. Bělovský (Běloušek), 25. Staněk (Frühbauer), 28. Moravec (Šimon). Rozhodčí: Lasch, Říha. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 4:1. Chotěboř: Vymetal – Staněk, Moravec M., Frühbauer, Čapek, Bělovský, Šimon, Běloušek.

Ostatní výsledky: Jerigo Plzeň – Kladno 4:8, Ústí nad Labem – Jablonec 3:5, Chomutov – Wizards Praha 5:3, Mělník B – Příbram 10:4, České Budějovice – Mladá Boleslav 7:2.

12.Příbram 21 3 0 18 81:167 9

Program příštího kola – sobota 30. března: Kladno – Liberec, CHOTĚBOŘ – České Budějovice, Mladá Boleslav – Mělník B, Příbram – Chomutov, Wizards Praha – Ústí nad Labem, Jablonec – Jerigo Plzeň (vše 20.00).