H. BROD – KRUCEMBURK 8:4

Domácí celek si na první domácí střetnutí pozval soupeře z nižší soutěže, a tak se od Draků čekal kvalitní výkon a hodně branek. Hned v první třetině měl domácí celek daleko více ze hry, ovšem střelecky se prosadit nedokázal. Krucemburk byl pod neustálým tlakem všech tří formací, ale domácímu týmu chyběl větší důraz v koncovce. Z ojedinělé šance se tak v polovině první periody prosadil soupeř, a tak stanovil  skóre první třetiny na 0:1.

Rozhodla druhá třetina

Ve druhé třetině přidali naši hráči na obrátkách a začali se daleko více tlačit do střelby. Výsledkem bylo vyrovnání z hokejky obránce Didiáše. Netrvalo to dlouho a soupeř opět vedl. Pak se již začal prosazovat Havlíčkův Brod a po několika brankách narostlo skóre až na 5:3.

Ve třetí třetině se hrálo již na jednu branku a branky přidali Víšek, Kocour a Kunc. Soupeř stačil ještě v samotném závěru snížit, ale to již nic nezměnilo na konečném výsledku 8:4.

„Krucemburk patří ke slabším soupeřům. Chtěli jsme si vyzkoušet, zda umíme hrát na balonu a nátlakovou hru. Nechceme se proti takovýmto soupeřům podřizovat jejich hře," zhodnotil zápas brodský trenér Jan Beránek.