I. FLORBALOVÁ LIGA
KLADNO – H. BROD 5:2
Draci dorazili do Kladna bez Coufala a oproti poslednímu zápasu se do branky postavil Přibyl.

Na domácích byla vidět větší chuť do hry a odměnou jim bylo vedení po první třetině 3:0, když dvě branky jim dal z freestylu Leipner.
Po přestávce začali být hosté aktivnější a Kladno na střely přestříleli, ale výborný gólman domácích vše pochytal, a z branky se tak radovalo Kladno, které po dvou třetinách vedlo 4:0.

Osm minut před koncem zápasu se podařilo Virglovi a Míkovi už jen korigovat výsledek na konečných 5:2.

Teď si fanoušci florbalu musejí počkat až do 17. 3., kdy Draci v domácím prostředí hostí v boji o záchranu Náchod. Tato série se hraje na tři vítězné zápasy.

„Už se soustředíme na baráž. Poslední zápasy jsme hráli solidně, tak věřím, že se nám podaří soutěž zachránit,“ věří brodský trenér Tomáš Sýkora.

Branky H. Brodu: Virgl, Míka. Rozhodčí: Janoušek, Černý. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:2. H. Brod: Přibyl – Beránek, Roztočil, rezek, Virgl, Čapek, Míka, Suchý, Krajcigr, Liška, Jonák, Bína.