Neuvěřitelných 1202 týmů bojuje v únoru a březnu v okresním kole o další postup velmi prestižního turnaje. V našem okrese se turnaj rozehrál na ZŠ Wolkerova za účasti šesti družstev – ZŠ Sady, ZŠ Vilémov, ZŠ Golčův Jeníkov, ZŠ Lánecká, ZŠ Wolkerova a ZŠ Žižkova.

Ve finále se střetly ZŠ Wolkerova a ZŠ V Sadech. Utkání bylo vyrovnané, po velmi dobře zvolené taktice se z vítězství 5:2  a postupu do krajského kola v Jihlavě radovala ZŠ V Sadech z Havlíčkova Brodu.“ Naše škola se věnuje převážně fotbalu, a proto jsme rádi i z úspěch v jiném sportu. Kluci hráli dobře a postup si zaslouží. Hodně pomohl Honza Beránek, který byl v minulosti naším studentem a poněvadž se věnuje florbalu, chodí nám na podobné akce pomáhat“, řekl k turnaji učitel Vratislav Libánský.

Na postupu se nejvíce podílel Michal Beránek, nejproduktivnější hráč turnaje, když ze čtyř zápasů šestkrát zamířil do černého a desetkrát na branku přihrál.

Sestava ZŠ V Sadech: Michal Beránek mladší – Patrik Fiala, Daniel Krejdl, Jan Novotný, František Franc, Michal Beránek starší.

Pořadí týmů
1. ZŠ V Sadech
2. ZŠ Wolkerova
3. ZŠ Lánecká
4. ZŠ Žižkova
5.ZŠ  GolčůvJeníkov
6. ZŠ Vilémov

(sal)