Pramen si po odhlášení z druhé ligy rok zahrál krajský přebor. „Bohužel to byla vynucená změna. Ale působení v krajském přeboru rozhodně nelituji, protože sezona v kraji dala hráčský základ pro právě proběhlou úspěšnou divizní sezónu,“ uznal šéf klubu Martin Jaroš, který se svým týmem v uplynulé divizi E obsadil páté místo. „Musím říct, že to byla nejlepší sezona za poslední roky. Hlavně se zde vytvořila nejlepší parta. Divize se zastavila kolo před koncem, takže uvidíme, jestli se kolo odehraje nebo ne,“ dodal Jaroš. Na konci května se o tom rozhodne na valné hromadě.

Ve vynucené pauze dokonce havlíčkobrodský klub dostal nabídku, aby se posunul do druhé ligy už na nadcházející sezonu. „To jsem ale odmítl po zkušenostech z minulého působení. Tehdy jsme postoupili z druhého místa. Nyní jsme si řekli, že nepůjdeme výš, dokud divizní soutěž nevyhrajeme,“ upozornil Jaroš, který nechce nic uspěchat. „Máme nové zdravě smýšlející mužstvo, které bude hrát divizi. Je to nejlepší soutěž na stabilizaci. Hraje se systémem doma, venku. Sice si zajezdíme, ale vždy si to uděláme hezké,“ usmál se šéf klubu.

Hráči mají momentálně volno. „Máme v podstatě konec sezony, kluci se připravují se svými fotbalovými týmy. Naše příprava začne na začátku září jako obvykle,“ uzavřel Jaroš.