II. FUTSALOVÁ LIGA
CHOTĚBOŘ – LIBEREC 2:7
Na vedoucí branku Suchonela, která padla z dorážky po Bencem vyražené střele, zareagovala Boca vyrovnáním Pavla Novotného po nezištné přihrávce Ondry Staňka. Chotěboři se podařilo jít i do vedení, když se k trestnému kopu postavil Martin Somerauer a prostřelil hostující obrannou zeď včetně brankáře. Vyrovnání na sebe ale nenechalo dlouho čekat, když po špatném přebírání hráčů dostal ve středu hřiště Kraus příliš mnoho času a tečovanou střelou vyrovnal.

Během prvního poločasu ještě oba gólmani své týmy několikrát podrželi. Právě v druhém dějství se po pěti minutách hry podařilo hostům z rychlého brejku jít do vedení, kdy svou druhou branku v zápase dal Suchonel.

Chyběl recept na obranu

Po zbytek zápasu již pak své vedení pouze navyšovali. Během krátkého sledu totiž odskočili až na 2:5, kdy se postupně trefili Bernát a Krajnický. Jelikož se Boce nepodařilo v druhém poločase najít recept na hostující obranu, Liberec své vedení ještě v závěru navýšil na rozdíl pěti branek, když se dvakrát prosadil nejlepší hráč hostí Bernát, který tak zaznamenal hattrick. Neúspěšné vystoupení v prvním domácím zápase budou chtít chotěbořští hráči odčinit dnes na palubovce Mělníka.

Góly Chotěboře:  P. Novotný, Somerauer. Poločas: 2:2. Chotěboř: Benc – Čáp, Somerauer, T. Novotný, P. Novotný – Hromádka, Čapek, Doležal, Staněk.