Celek z města automobilů je na předposledním místě a Chotěboř na deváté příčce.

Týmy nakonec uhrály remízu, která toho ale moc hlavně pro domácí celek neřeší. Boleslavští přitom byli blízko výhře, když v předposlední minutě strhli z desetimetrového kopu vedení na svou stranu, ale Boca při následném power-play půl minuty před koncem vyrovnala.

Chotěboř v nadcházejícím kole odehraje další důležitý zápas. Na své palubovce přivítá poslední Ústí, se kterým potřebuje získat body.

II. LIGA, SK. ZÁPAD

M. BOLESLAV – CHOTĚBOŘ 3:3

Další výsledky 18. kola: Mělník – Liberec 3:1, Plzeň – Hradiště 4:2, Wizards Praha – Kadaň 4:3, Chomutov – Kladno 4:4, Ústí n. L. – Jablonec 1:8.

12. Ústí n. L. 18 1 1 16 54:127 4

Příští kolo – pátek 24. února: Kladno – Plzeň, Jablonec n. N. – Chomutov. Sobota 25. února: Hradiště – Mělník, M. Boleslav – Praha 10. Neděle 26. února: Chotěboř – Ústí n. L. (20.00), Liberec – Kadaň.