II. FUTSALOVÁ LIGA

TURNOV – CHOTĚBOŘ 1:3
V minulé sezoně se Boca radovala z výhry na turnovské palubovce a nejinak tomu bylo i letos. Tím však podobnost s loňským utkáním končí – zatímco vloni byl už totiž ve 14. minutě utkání stav 9:3 pro Bocu, první branka letošního souboje padla až ve 12. minutě a byla za první poločas jediná. Zasloužil se o ni především Ondřej Staněk, který se prodral přes svého strážce a přes padajícího brankáře naservíroval balon na brankovou čáru pro Michala Čápa, pro které už nebylo těžké dopravit míč do domácí branky. Domácí byli nejblíže ke skórování o minutu později, nechytatelnou dělovku ale zastavilo břevno Bencovy svatyně. Ve druhé půli se nejprve podařilo Dušanu Čapkovi nachytat překvapivou střelou domácí a zvýšit na 2:0 pro Bocu, vzápětí „chytalo" za Tomáše Bence po tečované střele opět břevno. Turnovu se přesto podařilo branku vstřelit, a to když se ve 30.minutě uvolnil domácí hráč a tvrdou střelou snížil stav utkání na 2:1. Ve 37. minutě se domácí odhodlali ke hře bez brankáře, za kterou byli ale na začátku poslední minuty potrestáni střelou přes celé hřiště do prázdné branky, jejímž autorem byl Ondřej Staněk.

Boca toto utkání sehrála velmi organizovaně v defenzivní části, stejně jako domácí se hodně spoléhala na dobrou obranu. Velké množství šancí tak k vidění nebylo, přesto početnému publiku nabídly oba týmy zajímavé utkání s napínavými momenty na obou stranách.
V dalším zápase bude Boca chtít tyto body potvrdit v domácím utkání hraném tentokrát v Havlíčkově Brodě proti nováčkovi z Třebenic (8.11. v 16.30 hodin).

Góly Chotěboře: Čáp, Čapek, Staněk. Chotěboř: Benc – Hromádka, Čáp, Odvářka, M. Čapek, Staněk, Klimeš, Moravec , D. Čapek.