V jeho prospěch mluvilo zlato z mistrovství republiky a také třetí místo ve světových dorosteneckých tabulkách, které výkonem 7 244 bodů. Škoda jen, že svěřenec Jiřího Klinera nemohl své kvality potvrdit i na mistrovství Evropy do 17 let, které bylo z pandemických důvodů zrušeno.

To stříbrný Michal Krátký, měl větší štěstí. Po zisku titulu mistra republiky na dlouhých překážkách se kvalifikoval na ME juniorů do Tallinu i na světový šampionát juniorů do Nairobi.

Medailovou sbírku si rozšířil jako člen stříbrné čtvrtkařské štafety, v níž běžel i v anketě bronzový Ondřej Veselý, Krátkého velký konkurent z překážkové trati.

Václav Pohanka opouští lavičku fotbalistů Nové Vsi a ujímá se trenérského kormidla v divizním Žďáře nad Sázavou.
Jméno nového kouče odtajněno. Divizní fotbalisty FC Žďas Žďár povede Pohanka

Celou sezonu se navzájem překonávali, na republikový šampionát jel jako mírný favorit Veselý. Ve finále však doběhl za Krátkým v čase 52,47 vteřiny těsně druhý, kdežto v Tallinu se pořadí znovu obrátilo. Veselého trenérem je Josef Vomela, který také slavnostní vyhlašování výsledků, odehrávající se v klubu Hájek, uváděl.

V samostatné kategorii žactva zvítězila výškařka Renata Láníková, která výkonem 172 cm vyhrála republikový šampionát.

Talenty sportovního střediska byli vyhlášeni Ondřej Loupal, Dominik Zásměta, Tomáš Doležal, Beáta Meschková, Eliška Trojanová a Kateřina Kučerová. Během večera byli také oceněni jubilanti Zdena Vlčková, Vratislav Fišera, Petr Veleba, Petr Motálek a nepřítomný Karel Konečný, který byl navíc nejúspěšnějším veteránem.