V poměrně tvrdém zápase začali lépe favorité. Po pěti minutách to bylo 3:0, teprve pak se prosadilo Nové Veselí. Hosté potom přidali a v desáté minutě bylo vyrovnáno 4:4. Pak už ale poslední tým tabulky jen marně dotahoval.

Klíčový se ukázal závěr první půle. Ve 23. minutě sice snížil na rozdíl branky Kočich (11:10), ale pak přišel trhák Frýdku-Místku. Domácí nezabrzdilo ani vyloučení pivota Gřeška. V poločase to už bylo o pět branek. Zmar hostů dokumentoval za stavu 16:11 Dodica, který ze sedmičky vůbec netrefil branku.

Po přestávce už se pokračovalo podle očekávaného scénáře. Domácí vývoj skóre hlídali, Nové Veselí zápas nedokázalo ani zdramatizovat. Působilo až odevzdaně. Když už se objevila nějaká skulinka v obraně Frýdku-Místku, podržel svůj tým výborný Pyško.

FRÝDEK-MÍSTEK – NOVÉ VESELÍ 32:19
Sestava a branky Nového Veselí: Šimovček, Studený – Tomášek, Dodica 2, Halíček 2, Veselý 1, L. Bartůněk 1, Krčál 1, Parolly, Melichar 1, Zeman, Kočich 5, Gregorovič, Štohanzl, F. Bartůněk 1, Pazour. Rozhodčí: Horáček a Novotný. Vyloučení: 5:4. Sedmičky 3/3:2/1. Poločas: 16:11.