Jiskra Havlíčkův Brod měla výhodu domácího prostředí proti Hodonínu, ledečské házenkářky byly hosty na palubovce pražských Vršovic.

II. LIGA ŽEN

H. BROD – HODONÍN 40:27

Nováček soutěže nezvládl začátek, v 8. minutě prohrával 2:7 a Jiskra již otěž zápasu ze svých rukou nepustila.

Sestava a branky H. Brodu: Křenková, Kubalová – Satrapová 6, Musilová 1, Burdová 4, K. Brožová 5, Kotanová 6, Hornová  5, Herzánová 1, E. Brožová 9, Jůzlová, M. Dubnová, Velíšková 1, V. Dubnová 1. Poločas. 21:14.

VRŠOVICE – LEDEČ 29:20

Pětibrankové manko z prvního poločasu se házenkářkám z Vysočiny již nepodařilo dohnat.

Sestava a branky Ledče: Robová – Vondráčková, Štěchová, Adéla Baumová 4, Toulová 3, Machálková 1, Cicvárková 1, Anna Baumanová 7, Dočkalová 3, Slavětínská 1. Poločas: 13:5.

LIGA ST. DOROSTENEK

H. BROD – HODONÍN 34:25

Sestava a branky H. Brodu: Libusová, Benešová – Strapová 5, Kubalová. P. Nováková, Uhlíková 1, Šrámková 1, Kotanová 2, J. Brožová 3, Nepovímová 4, Burdová 2, K. Brožová 5, Velíšková 2, Jůzlová 7. Poločas: 16:12.

LIGA ML. DOROSTENEK

H. BROD – HODONÍN 33:33

Sestava a branky H. Brodu: Libusová, Benešová – Šrámková 4. P. Nováková 4, Šulcová, J. Brožová 13, Ďásková 5, K. Nováková, Palásková, Uhlíková, Jindrová 2, Pavlišová, Vopěnková 1. Poločas: 16:15.

II. LIGA MUŽŮ

VRŠOVICE – LEDEČ 19:18

Sestava a branky Ledče: Kršňák – Vránek 6, Štefáček 2, Wurm 1, Brož 1, Jeřábek 4, Červený 1, Procházka 1, Morávek, Drozd 2, Roul, Hostaša. Poločas: 10:11.

LIGA VYSOČINY MUŽI

H. BROD – TŘEŠŤ 33:26

Sestava a branky H. Brodu: Dočkal 1 – Slavík 6, Drozd 1, T. Rezek, Ondráček, Menšík, Simánek 4, Zich 6, Vondra 4, S. Rezek 2, Dvořák, Matějů 7. Poločas: 18:23.