Extraliga nyní bude mít přestávku, neboť národní tým odjíždí do Holandska na závěrečný přípravný turnaj před ME a Hroši se znovu představí v Hippos aréně 15.6., kdy hostí Plzeň a o den později hrají s Chomutovem.

H. BROD – EAGLES PRAHA           7:0 a 6:5 po prodloužení

Soupeř přijel posílen o dva holandské reprezentanty, ale na rozjeté Hrochy to v prvním utkání nestačilo. Až do páté směny sice držel reprezentační nadhazovač Jonáš Mach domácí pálkaře na uzdě a stav zápasu byl pouze 1:0, ale v dohrávce této směny Hroši šesti body ukončili zápas. Tříbodovým homerunem se prezentoval tradičně Ondřej Dibelka. Hroši se sice ujali vedení 1:0, ale vzápětí o něj po chybách v obraně přišli a prohrávali 1:5. Před poslední směnou stále ještě Eagles kontrolovali vývoj utkání, vedli 2:5, a to ještě v posledním útoku odvrátili Hroši situaci s plně obsazenými metami bez jediného autu. V dohrávce zápasu předvedli domácí heroický výkon. Směnu sice začali dvěma auty, ale pak zasypali soupeře sérií odpalů a ze ztraceného zápasu vydolovali vyrovnání na 5:5 a tei-break. V něm již nedali soupeři šanci bodovat a sami s jistotou dosáhli vítězného doběhu.

H. BROD – RADOTÍM PRAHA       7:2 a 9:1

Soupeř bez svého prvního nadhazovače měl jen malou šanci v Hippos aréně uspět. Po vyrovnaném úvodu zajistil Hrochům dostatečný náskok homerunem Pavel Just a toto vedení si Hroši v poklidu pohlídali až do konce zápasu.V odvetě se představila na nadhozu Radotína další zahraniční akvizice, Němec Wolfgang Walther, ale ani on proti výborně pálícím Hrochům neuspěl a po pěti směnách byl zápas pro vysoký rozdíl ukončen.