V sobotu je na programu třetí duel v Ledenicích. Hroši neví, co od něj čekat. „Jedeme bez čtyř hráčů základní sestavy. Bez druhého nadhazovače, takže nebudeme moct reagovat na střídání soupeře. Chybí nám kapitán Ondra Dibelka a Jirka Šeda, který nám při prvním vítězství zajistil čtyři body,“ pokrčil rameny havlíčkobrodský kouč Dušan Šnelly.

Ten měl původně v úmyslu, že by trochu zahýbal sestavou. Jenže kvůli čtyřem marodům, musel své taktické úvahy zase hodně rychle zahnat. Do Ledenic jede pouze s deseti hráči a jedním náhradníkem. „Takže doufám, že ty kluci, kterým se minulým týden doma nedařilo, předvedou lepší výkon,“ přeje si Šnelly.

Trenér předpokládá, že v sobotním zápase, respektive i v tom nedělním v domácí aréně, rozhodně, kdo udělá první bod. Protože tak to bylo i minulý týden.
Pokud by v neděli byl stav série nerozhodný 2:2, rozhodující zápas se odehraje v pondělí od 14.00 v Ledenicích.

Nedělní duel v Hippos aréně je na programu od 15 hodin. „Má být nic moc počasí, ale snad by se to mělo po obědě vybírat, tak uvidíme, jestli se odehrají všechny zápasy. Ale zatím počítám, že ano,“ naznačil havlíčkobrodský lodivod.