„Počasí zasáhlo i do ostatních zápasů. V ostatních duelech stihli soupeři odehrát alespoň jeden zápas. V neděli se také neodehrály všechny zápas, takže tabulka je dost nepřehledná,“ uznal havlíčkobrodský kouč Dušan Šnelly. „Kluci nastoupili k prvnímu zápasu příliš uspokojeni dosavadním vývojem nadstavby a byli za to po zásluze potrestáni. Tempo navíc prohrálo sedm zápasů v řadě a nabyli dojmu, že se asi porazí samo,“ zlobil se Šnělly.

PROGRAM HROCHŮ
2. září, dohrávka
Tempo Praha
5. září, 14.00 a 16.00
Ledenice

Po čtyřech směnách prohrávali Hroši 0:3. „Teprve v posledním útoku hráči přeci jen zabrali, snížili na 2:3, ale vyrovnat již nestihli,“ dodal. Odveta vypadala o poznání lépe a také tak skončila. Rozhodli jsme hned prvním útokem, kdy vedli o tři body. V sedmé směně pak přidali ještě body dva a rozhodli o svém vítězství.

Jelikož Broďáci uhráli jednu výhru, tak jsou stále mezi aspiranty na postup. Ovšem ještě není všem dnům konec. „Do konce nadstavby nám zbývají čtyři zápasy. K jistotě postupu do play-off potřebujeme přidat ještě dvě výhry,“ propočítal havlíčkobrodský trenér.