V Praze obhájili titul mistrů republiky a Hroši si tedy i letos připíšou alespoň jeden titul.

Hroši prošli čtvrtfinálovou skupinou bez zaváhání, postupně přehráli Most, Břeclav a domácí Joudrs Praha a z prvního místa postoupili přímo do semifinále. V něm si bez problémů poradili s překvapením finálového turnaje, Sezimovým Ústím a ve finále podruhé během víkendu nastoupili proti Břeclavi.

Hroši působili po celé finále nečekaně nervózním dojmem a klid do jejich řad vnášel naštěstí nejdůležitější muž sestavy, nadhazovač Jiří Šeda. Tři směny se odehrály bez bodu až ve čtvrté se konečně Hroši prosadili a ujali se vedení 2:0.

Vlastními chybami ale dovolili soupeři před poslední směnou vyrovnat na 2:2 a začínalo se znovu. V posledním útoku dokázali Hroši naplnit všechny mety a kapitán týmu Petr Kruntorád rozhodl zápas čtyřbodovým homerunem (grand slam homerun). Vedení 6:2 už pojistil třemi auty v dohrávce zápasu nadhazovač Šeda a Hroši tak přeci jen napsali za sezónou zlatou tečku.

Sestava H. Brodu: Šeda, Kruntorád, Koblížek, Rosenkranz, Hlaváč, Tomek, Hospodka, Henzl, Jedlička, Pluhař, Láska, Voráček, Kučírek.