Michal Obešlo sice v úvodu získal pro tým z Vysočiny první bod, ale dost se na něj nadřel. Duel s Martinem Koblížkem rozhodl až ve vyrovnaném pátém setu.

Tomáš Tregler sice v duelu Martinem Olejníkem ztratil druhý set, ale ve zbylých soupeře přetlačil, takže Havlíčkův Brod vedl 2:0. Zápas mohl ukončit Radek Skála, ovšem na Tomáše Pavelku (mimochodem kondičního trenéra HB Ostrov) nevyzrál. Prohrál ve čtyřech setech.

Drama se ale nekonalo. Ve velké pohodě hrající Tomáš Tregler zápas ukončil. Martinovi Koblížkovi nedal ani tu nejmenší šanci a rychle vyhrál ve třech setech.

KT PRAHA – HB OSTROV 1:3
Koblížek – Obešlo 2:3 (-9, 9, 9, 11, 9), Olejník – Tregler 1:3 (-13, 8, -8, -11), Pavelka – Skála 3:1 (11, 8, 11, 6), Koblížek – Tregler 0:3 (-7, -2, -3).