Tentokrát šlo o mladší žačky. Po předchozím víkendu, kdy minižáci a minižačky dovezli z pardubického turnaje Pramínek cup krásné první a druhé místo, se holky nechtěly nechat zahanbit a i když trenéři sestavili tým z mladších a nezkušených hráček, chtěly bojovat o dobré umístění v turnaji O perníkové srdce.

Turnaj se hrál tím nejspravedlivějším způsobem, a to každý s každým. Na holky tedy čekal maraton deseti zápasů, na které byly velice dobře fyzicky připravené. „Všechny hráčky celý víkend podávaly skvělé a bojovné výkony, celý tým táhl za jeden provaz na hřišti, na střídačce i při ostatních aktivitách. Za to holkám patří uznání a poděkování. Vždyť krásné čtvrté místo z tak dobře obsazeného turnaje je velkým příslibem, že havlíčkobrodskou házenou čeká dobrá budoucnost," řekla brodská trenérka Dagmar Ešnerová.

Výsledky:
H. Brod – DHC Slavia Praha 1:7
H. Brod – Zlín 5:8
H. Brod – Kolín 4:3
H. Brod – DHK Pardubice 9:3
H. Brod – Malacky 5:8
H. Brod – DHK Baník Most 9:3
H. Brod – Turnov 6:4
H. Brod – Písek 8:0
H. Brod – Kobylisy 7:0
H. Brod – Háje Praha 3:2

Sestava a branky H. Brodu: Pecnová, Perničková – Kotanová (2), Holendová (1), Douchová (4), Beránková (1), Ešnerová (24), Coufalová (13), Krajdlová (1), Babicová (10), Nováková, Houlíková.