Soupeři jim bylo dvanáct týmů z celé republiky. Hrálo se ve dvou skupinách, systémem každý s každým. „Holky i kluci měli veliký rozdíl ve výkonech. Bojovnost kolísala, tak nakonec děvčata v celkovém pořadí skončila na sedmém místě, chlapci na šestém místě. Turnaj byl rozdělený do kategorií děvčat a chlapců. Ve své kategorii holky skončily páté a kluci brali stříbro. Ukázalo se, že se musíme ještě hodně učit, zlepšit přihrávku a nebát se jít do střelby a hlavně nám chyběla bojovnost. Nejlepšími hráči našich týmů byli vyhlášeni brankář Patrik Jaroš a spojka Šárka Kudlová. Děkujeme všem za podané výkony. Dík patří i starším klukům, kteří svým mladším spoluhráčům radili a byli nám nápomocni na lavičce," přiblížil turnaj brodský trenér Martin Plodík.

Sestava H. Brodu - dívky: Nováková – Krajmerová, Kudlová, Seredová, Hertlová, Šťastná, Stehlíková, Zpěváková, Tomanová, Adamcová, Králíková, Hejkalová.

Sestava H. Brodu - chlapci: Jaroš – L. van Long Duong, Musil J., Procházka, Ondrouch, Lehmann, Pilař, Ráliš, Finsterle, Babic, Sladkovský, Urbanec, Venc.