Jeho tým ke čtvrté výhře dokráčel naprosto dominantním způsobem. Havířov smetl 3:0. Navíc mu nepovolil jediný set. Hotovo bylo za osmdesát minut. „Soupeř měl sice na pozici trojky náhradníka, ale jinak byl kompletní. Kluci to odehráli skvěle. Tradičně nám hodně pomohli diváci,“ děkoval kouč.

V Havlíčkově Brodě se po zápasech nejvyšší soutěže hlad, což nyní může být problém. Minimálně po dobu dvou týdnů do hlediště nesmí. „Diváky potřebujeme, máme v týmu hráče, jejich výkon v plné hale roste. Na druhou stranu máme týden pauzu a pak jedeme dvakrát ven. Doufám, že na další domácí utkání už diváci budou smět,“ vyslovil přání Bohumil Vožický.

Šlágrem krajského přeboru byl zápas Speřice - Pelhřimov.
Krajský výsledkový servis. Fotbalisté HFK Třebíč znovu na kolenou

Stejně suverénně jako HB Ostrov prochází soutěží TTC Ostrava. I tento celek má čtyři výhry a dvanáct bodů. „Platí o nich to samé, co o nás. Zápasy proti těm těžším soupeřům je teprve čekají. Uvidíme, jak je potrápí Cheb nebo KT Praha. A samozřejmě hodně ukáže naše vzájemné utkání,“ přiznal, že čtyři kola nemusela stačit na odhalení skutečných sil všech týmů.

Až nad očekávání dobře si počíná Cheb. I přes značnou kilometrovou vzdálenost je tento tým pro Vysočinu hodně zajímavý. Působí v něm totiž David Štěpánek, který trénuje mládež HB Ostrov a pak také mladíci z brodské akademie Jakub Slapnička a Ondřej Květon. „Přiznávám, že Chebu držím palce a asi nejsem sám. Začali skvěle, moc jim to přeji,“ svěřil se Bohumil Vožický.

Fandění soupeři asi brzy skončí. Právě Cheb bude nejbližším protivníkem HB Ostrov.