2. LIGA ZÁPAD, 17. KOLO

JABLONEC – CHOTĚBOŘ 10:5

Úvod zápasu přinesl vlažnější tempo z obou stran, ale poté se oba týmy začaly osmělovat. Do první velké šance se dostali domácí, ale napoprvé se zásluhou Chalupy neprosadili. Ovšem v 11. minutě se už radovali z vedoucí branky, a o pět minut později už vedli o dvě branky. Chotěboř si vybojovala snížení o necelé dvě minuty později. Pavel Novotný se rozběhl podél lajny a z velkého úhlu překonal domácího brankáře. Hosté pak ještě získali výhodu desetimetrového kopu, protože domácí si připsali už šestý faul. Ten pak proměnil sedmnáct vteřin před koncem poločasu Moravec. Druhý poločas přinesl vlažný futsal od domácích a vyčkávání Bocy. Po čtyřech minutách ale domácí dvěma brankami šli do vedení. Hosté pak sice snížili, ale domácí to paradoxně probralo, začali hrát svou hru a šli do vedení 5:3. Boca opět dokázala odpovědět na rozdíl jediné branky. Ovšem domácí třemi brankami během pěti minut zřejmě zasadili základ svého vítězství. Chotěboř sice opět snížila, ale Jablonec přidal ještě dvě branky.

Branky a nahrávky: 11. Mečíř (Mečíř), 16. Kukla, 24. Mečíř, (Mečíř), 25. Kukla (Mazánek), 28. Mečíř (Matzlt), 32. Mečíř (10 m kop), 32. Mazánek (Hypius), 35. Mečíř (Mečíř), 39. Mečíř (Matzlt), 40. Mečíř – 18. Novotný (Kratochvíl), 20. Moravec (10 m kop), 26. Novotný (Vymetal), 29. Moravec (Novotný), 39. Novotný. Rozhodčí: Vrtal, Říha. ŽK: 1:0. Poločas: 2:2. Chotěboř: Chalupa, Novotný P., Moravec, Novotný J., Kratochvíl, Čáp, Vymetal, Dočekal, Bělovský.

Ostatní výsledky: Kladno – Mladá Boleslav 4:2, Wizards Praha – Chomutov 7:6, Interobal Plzeň B – Jerigo Plzeň 4:1, Ústí nad Labem – Turnov 7:2.

11. Liberec 15 1 1 13 53:97 4

Program příštího kola – pátek 7. února: CHOTĚBOŘ – Wizards Praha (20.30), Liberec – Kladno. Sobota 8. února: Jerigo Plzeň – Ústí nad Labem, Mladá Boleslav – Interobal Plzeň B. Neděle 9. února: Turnov – Jablonec.