II. FUTSALOVÁ LIGA

MĚLNÍK –  CHOTĚBOŘ 3:2

Bylo se na co dívat. Domácí dominovali kvalitním držením míče i nacvičenými herními  kombinacemi.

V polovině poločasu futsalisté Bocy při vyvážení míče na vlastní poĺovině ztratili míč a pro zapomenutého útočníka Gabča nebyl problém dostat spoluhráče do vedení 1:0. V samém závěru futsalisté od Doubravky podruhé chybovali a domácí vedli 2:0.  Hosté z Vysočiny však stačili ještě kontrovat Staňkem.

Kromě branek se Mělník prezentoval ještě několika nepříjemnými střelami, na druhé straně stojí za zmínku samostatný únik Dušana Čapka i další šance, které domácí včas zlikvidovali.

Po přestávce přišel tlak Bocy, které se však nedařilo zakončení. Průnik Pavla Klimeše po hezké kombinační akci, střela Novotného po přečíslení domácí obrany ani zakončení Staňka po rohovém kopu tentokráte své ovoce nepřinesly, futsalisté Mělníka jednou zatřásli konstrukcí chotěbořské branky.

Skóre 2:1 svítilo až do závěru střetnutí. Tři minuty před koncem vyrobil mělnický gólman fatální hrubku, když Čápem nahozený míč do brankoviště pustil za svá záda 2:2. V poslední minutě se však štěstí přiklonilo na stranu domácích. To se Gabčo obtočil kolem bránícího hráče a dělovkou ze střední vzdálenosti zařídil, že body zůstanou u Labe.

Závěrečná snaha Bocy o hru bez brankáře, vzdor nebezpečným třem střelám a několika „závarům" nebyla úspěšná.

„Dovolím si tvrdit, že jsme přišli o tři body. Byli jsme lepším týmem, ale neproměňovali jsme šance a minutu a půl před koncem nás domácí potrestali," smutnil trenér Jakeš.

Góly: Gabčo 2, Lelek – Staněk, Čáp. Poločas: 2:1. Chotěboř: Pátek – Kratochvíl, Moravec, Novotný, Klimeš, Čáp, M. Čapek, D. Čapek. Staněk. 

Alois Svoboda