Turnaj se tentokrát hrál tempem osm minut plus tři sekundy na tah pro každého hráče a na sedm 7 kol.

Vítězství s náskokem půl bodu vybojoval kandidát mistra Roman Vincze z Gordic Jihlava před Vítkem Veselým a Karlem Brodinou (oba z Jiskry Havlíčkův Brod). O tom, že se i „amatéři" mohou v těchto turnajích prosadit, přesvědčil Vlastimil Nevoral, který obsadil pěkné čtvrté místo. Výborně si vedli i Tomáš Pibil a Jan Mottl.

Pořadí: Roman Vincze 6,5 bodu, 2. Vítek Veselý 6, 3. Karel Brodina 5, 4. Vlastimil Nevoral 4, 5. Tomáš Pibil 3,5, 6. Jan Mottl 3,5, 7. Václav Paulík 3 body.

Osmý turnaj odehrálo pouze čtrnáct šachistů, menší účast byla zapříčiněna zejména probíhající chřipkovou epidemií.

Další, v pořadí již devátý, turnaj je na pořadu v pátek 20. února. Odehrán bude tak jako vždy v klubovně šachového oddílu TJ Jiskra Havlíčkův Brod.

První partie turnaje začne v 16.30 hodin, prezentace účastníků začíná o půl hodiny dříve. Všichni zájemci jsou srdečně zváni. Občerstvení v místní restauraci zajištěno.