Ty oba své duely dokázaly vyhrát. To Brod si odvezl porážku z Vyškova a Chotěbořské béčko dostalo dva výprasky. Ve dvou utkáních inkasovalo 17 branek.

Divize E, 10. kolo
VYŠKOV – H. BROD 8:4
Utkání začalo opatrně. Havlíčkobrodští futsalisté se opět museli obejít bez potrestaných Demetera a Kučery. Dobře bránili a spoléhali na rychlé brejky a jeden jim také vyšel a šli do vedení.
Jenže po zbytek poločasu už stříleli branky jen domácí. A dokázali otočit vývoj zápasu na svou stranu. Do kabin se šlo za stavu 4:1.
Po změně stran se sice hostujícm hráčům podařilo snížit na 4:2, ale Vyškov nenechal nic náhodě a přidal další dvě branky a opět odskočil na 6:2.
Za tohoto stavu držel Havlíčkův Brod nad vodou brankář, který tak zabránil většímu přídělu. A tak mu svitla jiskřička naděje, když se povedlo snížit na 6:4.
Dvě minuty před koncem si tak hosté vzali oddechový čas a rozhodli se pro hru bez brankáře. Jenže ta své ovoce nepřinesla. Vyškov přidal dvě branky, a stanovil tak výsledek utkání na 8:4.
Branky H. Brodu: 2 Machala, Šimoníček, Herman. Poločas: 4:1.

Divize D, 6. a 7. kolo
PRIBINA – HESPRO H.K. 6:1
Pribina začala aktivně a hned v úvodu se do dvou šancí dostal Krčál, ale nejprve nastřelil tyč a pak ho vychytal hostující brankář. Ovšem za chvíli se už mohla radovat, trefil se Kratochvíl.
Pak se dvakrát předvedl domácí brankář Pražák, a tak mohl opět udeřit Krčál, ale jeho přímý volný kop šel jen do tyče.
A když se opět neprosadil hostující Tomášek, tak se vyplnilo přísloví: Nedáš, dostaneš. A hned dvojnásobně. Dvakrát se totiž prosadil Holas. Hespro se do poločasu zmohlo  jen na snížení na 3:1.
Po změně stran pak už úřadovali jen domácí. Nejprve svůj hattrick zkompletoval Holas, pak se konečně trefil do černého Krčál a šestibrankový příděl zkompletoval svým čtvrtým gólem Holas.
Branky Pribiny: 4 Holas, M. Krčál, Kratochvíl. Poločas: 3:1.

PRIBINA HESOV – ZEPPELIN H. KRÁLOVÉ 3:0
Druhý duel nepřinesl v prvním poločase takovou přestřelku jako ten první. Oba celky šly do kabin za bezbrankového stavu. A to hlavně díky hostujícímu brankáři, který aktivní futsalisty Pribiny vychytal.
Po změně stran měli opět více ze hry domácí, ale spálili jednu šanci za druhou. Branky se konečně dočkali ve 29. minutě. To nedali hradeckému brankáři šanci. Pak se přidal i Adamec a Takacs a Pribina si tak připsala vítězství 3:0.
Branky Pribiny: Holas, Adamec, Takács. Poločas: 0:0.

SVĚTLÁ – ZEPPELIN H. KRÁLOVÉ 3:1
Branky Světlé: 2 Křikava, Pohnětal. Poločas: 1:1.

SVĚTLÁ – HESPRO H. KRÁLOVÉ 6:1
Branky Světlé: Janota, Petrus, Křikava, Rezek, Pohnětal, Mišovic. Poločas: 1:1.

FLAMENGO H. KRÁLOVÉ – CHOTĚBOŘ B 7:1
Branky Chotěboře: Veselý Pavel. Poločas: 4:0.

SALAMANDR H. KRÁLOVÉ B – CHOTĚBOŘ B 10:3
Branky Chotěboře: Dostálek, Ďoubal, Běloušek. Poločas: 3:2.