V letošním roce v srpnu se Marcel Mysliveček společně se svým kolegou Martinem Piherou stal Mistrem České republiky v beach volejbalu dvojic v Praze. Za to se mu v pondělí 2. října dostalo slavnostního přijetí na havlíčkobrodské radnici. Marcel Mysliveček se narodil v Havlíčkově Brodě.

Už jako kluk se věnoval volejbalu, ale později ho zlákal takzvaný plážový volejbal. Naplno se mu začal věnovat na střední, později na vysoké škole. Vystudoval informatiku a management, stal se odborníkem na IT technologie.

Moštárna Přibyslav.
V Přibyslavi se moštuje až do tmy

„Ale zjistil jsem, že mi tahle práce nevyhovuje. Hlavně ten sedavý způsob života. Rád dělám něco, co má smysl, a tak trénuji ve volném čase děti,“ prozradil mladý sportovec. V současné době je Marcel členem české reprezentace, žije v Praze, trénuje dvakrát až třikrát denně. „Tréninky jsou náročné, protože jsem beach volejbal nehrál odmalička,“ prozradil nadějný sportovec.

Se svým spoluhráčem Martinem Piherou se hledali poměrně dlouho, ale jak Marcel tvrdí, shodli se hned od začátku. Marcela Myslivečka na radnici doprovodila maminka Marie Myslivečková a babička Marie Romanovská. „Když syn vyhrává, jsem nadšená, ale když padá do písku, tak mi zatrne,“ prozradila pyšná maminka.