V úzkém, dnes již pouze dvacetičlenném kádru mají nejsilnější zastoupení brodští Hroši.

S reprezentačním týmem se připravují vnější polaři Dan Bukáček, Jan Cabalka a Matěj Jedlička, vnitřní polař Petr Kučírek, nadhazovači Michal Holobrádek a Jiří Šeda a catcher Jan Hospodka. Na pozici hlavního trenéra působí Dušan Šnelly a technickým vedoucím družstva je další broďák Luboš Bukáček. „Národní tým absolvoval v lednu čtrnáctidenní pobyt na Floridě, kde v prvním týdnu na turnaji v Orlandu překvapil výborným šestým místem v konkurenci 24 seniorských týmů z USA, Kanady, Argentiny, Mexika, Venezuely a Portorika. Druhý týden pak absolvoval tréninkový kemp v Tampě, kde hráči stihli i zápas NHL místní Tampy Bay Lighting s Torontem Maple Leafs," řekl reprezentační juniorský trenér Dušan Šnelly.

Již tento týden odlétá tým znovu do zámoří, tentokrát do Argentiny, kde se zúčastní dalších dvou přípravných turnajů a střetl se i s úřadujícími juniorskými mistry světa, domácími Argentinci.

V nominaci jsou všichni výše jmenovaní hráči. V období dubna a května odehraje juniorka 16 zápasů mužské Extraligy, kde startuje na divokou kartu a poslední generálkou před MS pak bude koncem května turnaj v holandském Utrechtu. Na MS cestuje šestnáctka vyvolených již začátkem července a stráví zde dvacetidenní pobyt, v jehož rámci odehraje ještě jeden turnaj v USA a jeden v Kanadě. Cílem týmu je postup do play-off a v něm dojít co nejdále.