Zatímco v prvním utkání po restartu extraligy doslova přejel libereckého Průšu, v posledních dvou utkáních se trápil. V pátek proti Štalzerovi dokonce neuhrál ani set. „Nebylo to o jedné věci. Soupeř byl prostě lepší. Byl na mě skvěle připravený. Jak jsem něco zkusil, hned měl protizbraň,“ všiml si osmnáctiletý student gymnázia.

Nepochodil ani o den později v Hradci Králové, kde ho trenér posunul dokonce do role týmové jedničky. S Bubnem uhrál jen set. „Oproti pátku to bylo vyrovnanější. Rozhodovaly maličkosti, možná roli sehrálo i domácí prostředí,“ přiznal.

Tak hraje lídr týmu. Tomáš Tregler vyhrál všechny tři své duely.
Dřina HB Ostrov. Ukázalo se, jak je soutěž vyrovnaná, uznal Vožický

Kouč ho po druhém klopýtnutí podržel. „Buben překvapil. Hrál nejlepší stolní tenis, jaký jsem od něj viděl,“ uvedl Bohumil Vožický.

Extraliga se v lednu rozjela až zběsilým tempem, hrají se dvě utkání týdně. Proto Radek Skála většinu času tráví v Havlíčkově Brodě. Domů do Nosislavi u Brna se už pár týdnů nedostal. „Snad mi to vyjde teď, když o víkendu nehrajeme,“ vyslovil přání podívat se domů na jižní Moravu.

Ještě předtím HB Ostrov čeká pořádná porce zápasů. Ve čtvrtek přivítá silný TTC Ostrava, s nímž si to rozdá o první příčku v tabulce, v pátek jede do Havířova.