V úvodu utkání po dvou vyhraných setech Tomáše Treglera se dostalo na hostujícího Šimona Bělíka. Třetí část zápasu ovládl především zásluhou změny na servisu, ve čtvrté mu pomohl time-out s následnými čtyřmi body v řadě. V rozhodujícím setu se role otočily. Tomáš Tregler si v těžké chvíli vzal oddechový čas a čtyřmi vyhranými míčky strhl vítězství na svou stranu.

Michal Obešlo to hraje pořád stejně. V úvodu ztratí, pak nemilostrdně soupeře sestřelí. Podle tohoto scénáře se odvíjel i duel Jakubem Kleprlíkem. Ostravský hráč ovládl první set a ve druhém vedl 5:1. Jenže pak už to byl jiný Michal Obešlo. Zpřesnil hru, vyrovnal na 1:1 a v dalších dvou setech doslova dominoval.

Dmitrij Prokopcov ukázal mladému Slovákovi Filipu Delinčákovi, co jsou zkušenosti. V jinak vyrovnaném zápase ovládl všechny koncovky setů. V tom třetím dokonce otočil skóre ze stavu 6:10.

HB OSTROV – TTC OSTRAVA 3:0
Tregler – Bělík 3:2 (7, 3, -7, 9, 9), Obešlo – Kleprlík 3:1 (4, 8, 5, 6), Prokopcov – Delinčák 3:0 (9, 10, 11).