PŘIBYSLAVICE – BULLDOGS B 3:0

Hokejbalisté Slzy si připsali v sobotu první výhru v nové sezóně, když porazili béčko Bulldogs Brno v poměru 3:0. Úvodní branku utkání vstřelil lídr Slzy David Fiala, který po akci Michala Nováka důrazem dotlačil míček za záda hostujícího brankáře Halouzky. Slza dále zatápěla Brnu a vytvářela si řadu šancí, ale Malý ani Samek ve svých šancích neuspěli.

Skóre se měnilo znovu až ve třetí třetině, kdy zafungovala osvědčená spolupráce nejproduktivnějších hráčů Slzy. Fiala po chybě Brna zachytil rozehrávku hostů a předložil míček střelci Novákovi, který se nemýlil a zvýšil na 2:0. Bezchybný Pojer v čele se skvělou obranou Brnu nic nepovolili, a tak se ještě připomněli navrátilci v dresu Slzy, když Vojtěch Fila po nahrávce Bednáře a Vozárika stanovil konečné skóre na 3:0 pro Slzu.

„Odehráli jsme zápas ve velkém stylu a jak útočná, tak obranná fáze nám tentokrát vyšla na jedničku. Po dvou úvodních porážkách tak máme první tři body a v sobotu nás čeká na domácím hřišti tým ze Zlína - HBC Malenovice,“ uvedl David Fiala.

Zmiňované utkání s Malenovicemi začíná opět v 11 hodin.