Jako první vstoupili do halové sezony kadeti, kteří stihli ještě ve starém roce zvítězit na turnaji v Blansku, když ve finále deklasovali právě domácí celek 20:0.

První prověrku má za sebou i nejmladší družstvo Hrochů, které nečekaně zvítězilo na tee-ballovém turnaji v Praze po finálové výhře nad Eagles Praha 13:12.

Další turnaje čekají všechna družstva na přelomu února a března. K výrazným změnám došlo také u „áčka" mužů, které letos povede nová trenérská dvojice Petr Gutvirt a Michal Parkán. Prvně jmenovaný v minulosti vedl extraligové Spectrum Praha i národní tým mužů ČR, Michal Parkán ještě v loňské sezoně působil jako aktivní hráč Hrochů. V hráčském kádru dojde také k řadě změn, když někteří hráči ukončili činnost, nebo jim skončilo hostování v dresu Hrochů.

Uvolněná místa doplní jednak vlastní odchovanci a v jednání je i příchod dvou zkušených hráčů. Navíc se trojice Hrochů chystá na MS mužů na Novém Zélandě.

Již za pár týdnů budou reprezentovat ČR na vrcholné akci Karel Kadečka, Tomáš Jelínek a Jaroslav Müller. Bude se jednat o premiérovou účast Hrochů na seniorském MS. Domácí Hippos aréna sice letos nebude pořádat žádnou mezinárodní akci, ale i tak v ní bude k vidění několik vrcholných domácích podniků.

Asi největší bude finále Českého poháru mužů a Havlíčkův Brod získal i pořadatelství finále Extraligy žáků.