Ve středečním druhém zápase podali svěřenci Tomáše Demka zlepšený výkon a tentokrát nepovolili ústeckému Slavoji ani bod.

EXTRALIGA STOLNÍHO TENISU
2. SEMIFINÁLE PLAY-OFF
ÚSTÍ N. L. – H. BROD 0:4

STEN marketing v Ústí nad Labem splnil roli favorita a od začátku utkání šel jasně za druhým vítězstvím v semifinálové sérii. První krůček k tomu udělal Pavel Širuček, který porazil Davida Štěpánka 3:1 na sety.
Úvod následujícího duelu Tomáše Polanského s českou legendou Petrem Korbelem vyzněl pro ústeckého mladíka, ale zkušený hostující hráč postupně ovládl dění na stole, vyhrál tři sety po sobě a zvýšil vedení českého šampióna na 2:0. Třetí bod STEN marketingu přidal Tomáš Tregler, jenž si poradil s Jakubem Seibertem.

To nejlepší pro ústecké diváky přišlo nakonec. Ve čtvrté dvouhře večera Tomáš Polanský smazal v souboji s Pavlem Širučkem dvousetové manko a útočně vedené utkání dotáhl do páté sady. V ní ale opět dominoval havlíčkobrodský stolní tenista, který tak zpečetil druhé vítězství STEN marketingu nad ústeckým Slavojem.

Série mezi STEN marketingem HB Ostrov Havlíčkův Brod a Slavojem STZ Ústí nad Labem se stěhuje opět na Vysočinu. Třetí zápas těchto soupeřů je na programu v pátek 10. dubna od 17.30 na Ostrově. A pokud ho havličkobrodští stolní tenisté vyhrají, budou slavit postup do finále Extraligy.

„Podali jsme lepší výkon než v domácím prostředí. Od začátku jsme měli zápas pod kontrolou. Máme kvalitnější tým, oni škubou, ale my je vždy zlomíme. V pátek to budeme chtít rozhodnout," řekl brodský trenér Tomáš Demek.

Spokojený byl po zápase i manažer týmu Miroslav Jinek.

„Zápas jsem viděl dobře, kluci hráli lépe než v prvním utkání. Jen je škoda, že se v Ústí nehrálo ve větší hale, spousty lidí se tam nevešlo a hlavně se hrálo v sedmadvacetistupňovém teple," prozradil Jinek.