„Je to fantastické. Kluci zvládli tu přetěžkou sérii s Havířovem, která byla jak přesýpací hodiny. Nakonec jsme ten rozhodující krok k postupu udělali doma před svými fanoušky, o to je dnešní vítězství cennější. Byla to nesmírně vyrovnaná série, rozhodovaly maličkosti. I dnes jsme celkově vyhráli o pouhé dva míčky v závěrečné čtyřhře. Jsem rád, že se nenaplnily názory škarohlídů, kteří nás v souboji s Havířovem předem odepisovali. Všem našim hráčům patří obrovská pochvala. Už se těšíme na semifinále s Havlíčkovým Brodem. To bude pro naše kluky obrovská zkušenost, všichni si budeme zápasy s úřadujícím mistrem užívat," uvedl po úterním utkání v Ústí nad Labem trenér Slavoje Josef Braun.

Podle výsledků čeká na STEN marketing velice houževnatý soupeř, na čele s jedním s největších talentů u nás, s teprve šestnáctiletým Tomášem Polanským. Tomu sekunduje o tři roky starší Jakub Seibert a oběma těmto „mladým puškám" předává zkušenosti David Štěpánek, který byl v loňském roce hrajícím trenérem Králova Dvora. Oba soupeři první semifinálové dvojice se utkali před necelým měsícem, kdy ústecký Slavoj úřadujícího mistra hodně potrápil, nicméně STEN se radoval z vítězství 4:2. Další zajímavostí je, že v tomto utkání přišel brodský Tomáš Tregler o svou letošní extraligovou neporanitelnost právě s mladíčkem Tomášem Polanským.

„Tohle bude úplně jiný zápas. Play-off je jiná soutěž, kde rozhoduje psychika a emoce. My máme kvalitnější a zkušenější tým. Bude to jen o hlavách hráčů," má jasno havlíčkobrodský trenér Tomáš Demek.

O parádní atmosféru se postará tradičně Rebel Hearts, který podle manažera Miroslava Jinka chystá překvapení a tentokrát nebude chybět v Brodě známý Freddie Bresky Mercury, který zazpívá oblíbené hity.

První zápas začíná od 17.45 na Velikonoční pondělí v brodském Kulturním domě Ostrov, ve středu se mohou fanoušci podívat do Ústí nad Labem (odjezd je od 14.30 od Ostrova – pozn. autora).

Program série

pondělí 6.4.2015 – 17:45 – aréna HB

středa 8.4.2015 – 18:00 – Ústí

pátek 10.4.2015 – 17:45 – aréna HB

úterý 14.4.2015 – 18:00 – Ústí

čtvrtek 16.4.2015 – 17:45 – aréna HB