Po čtyřech odehraných zápasech jsou jediným týmem, který ještě neokusil pachuť porážky a s přehledem vedou tabulku 2. ligy žen. Ta spojuje týmy z Vysočiny a Jihočeského kraje.

V sobotu 22. října hrály ženy své zápasy v daleké Kaplici. Los postavil do prvního zápasu jako jejich soupeře tým z Jindřichova Hradce.
Jihočeský celek v první třetině rychle vedl 2:0. K obratu ale zavelel benjamínek týmu, juniorka Kateřina Poláková, která nejdříve proměnila trestný nájezd a poté po přihrávce Ivany Kohoutové vymetla pavučiny v růžku branky soupeře. Slovan se sice po chvilce opět ujal jednobrankového vedení, ale Poláková opět ukázala čich na góly a přihrála Barboře Zahradníčkové na vyrovnávací gól.

Ta nakonec vstřelila i rozhodující gól ve třetí třetině a ženy ze Světlé se mohly po rychlém a fyzicky velmi náročném zápase radovat z vítězství.

I druhý zápas hrála děvčata proti týmu z jihu Čech, tentokrát šlo o tým Rebels České Budějovice.

První třetina byla pro Světelské nepovedená. Sice se ujaly vedení díky brance Renaty Kohoutové, ale předvedená hra neodpovídala kvalitám týmu.

Druhá třetina již byla mnohem lepší a góly Anety Tiché, Barbory Zahradníčkové a Ivany a Renaty Kohoutových dostaly Světlou do luxusního vedení. Ve třetí třetině přidala tři góly ještě Poláková a z Kaplice si odvezla svůj první hattrick za tým žen.

O víkendu hrály také týmy dorostenek a dorostenců. Chlapecký tým pod vedením Tomáše Roseckého si počíná stejně dobře jako jeho ženské kolegyně.

Po třech turnajích vede jasně tabulku a soupeřům nastřílel neuvěřitelných 57 branek. S průměrem přes 9 branek na zápas tak jsou nejproduktivnějším týmem soutěže.

Dorostenky, které podporují na zápasech také mladší hráčky ze žákyň, v neděli 23. října vyrazily do Hrdějovic. První zápas turnaje ovládly proti Štírům České Budějovice. S Meťákem České Budějovice šlo o velmi vyrovnaný zápas.

Bohužel pro hráčky z Vysočiny ho rozhodl gól Meťáku v poslední minutě. I tak jsou ale dorostenky ve své soutěži druhé s pouhou jednou prohrou.