Týmy dospělých si nepřipsaly ze čtyř zápasů ani jedinou výhru. Muži navíc prožívají krizi a uzavírají tabulku.

Starší žákyně jely na turnaj do Českých Budějovic. A na jihu Čech si rozhodně nevedly špatně. V prvním zápase remizovaly bez branek se sousedem z Vysočiny, SK Jihlava.

Druhý duel přinesl bitvu se Soběslaví. Ta ale nakonec skončila porážkou 2:3. Ovšem děvčata neodjela bez bodu. Turnaj zakončila výhrou 5:1 nad domácím Meťákem České Budějovice. Tým světelských žákyň si tak drží čtvrté místo v tabulce.

Celek starších žáků ze Světlé nad Sázavou k dalšímu turnaji nemusel jet daleko jako jeho kolegyně. Zamířil do nedaleké přibyslavské haly, kde měl plnit roli favorita. To se mladíkům však povedlo jen částečně.

Nejprve totiž žáci Světlé podlehli nadšeně a kvalitně hrající domácí Přibyslavi 5:10. Trenéři nebyli spokojení s výkonem, který tým předvedl hlavně v hrůzostrašné první třetině. Chuť si mladíci spravili výhrou 9:3 nad jihlavským SK. Žáci jsou aktuálně na čtvrtém místě.

Komu se však vůbec nedařilo, byly týmy dospělých. Mužský celek si připsal dvě porážky. Nejprve nestačil na SK Jihlava, kterému podlehl 3:4. Následně pak nestačili na hrochy ze Žďáru nad Sázavou. Světelským mužům se ale nedaří už dlouhodobě a tabulku své soutěže uzavírají.

Dvě porážky si z turnaje v Českých Budějovicích odvezly i světelské ženy. S domácími FBC Štíři B prohráli 0:5. Pak se utkali s krajským sousedem, FBC Žďár nad Sázavou. Tomu podlehli také jednoznačně 1:7. Ženy ovšem i přes dvě prohry jsou na třetím místě.