Štěpán Brhel se v kategorii do 15 let kvalifikoval do žákovské dvouhry i obou deblů a čeká ho i týmová soutěž. „Talentovaný Štěpán Brhel je letos na hostování v Hodoníně, ale pro první ligu je na soupisce v Havlíčkově Brodě,“ poznamenal k patnáctiletému reprezentantovi Bohumil Vožický. Brhelovo jméno figuruje také na seznamu kadetské čtyřhry a smíšené čtyřhry, partnerem a partnerkou mu budou Martin Šíp z pražského El Niňa a Slovenka Dominika Wiltschková.

V kategorii do 19 let bude Ondřej Květon spolu se Šimonem Bělíkem z Havířova hrát čtyřhru a rovněž figuruje na soupisce kvarteta pro týmovou soutěž v kategorii devatenáctiletých.

Divizní fotbalisté Havlíčkova Brodu (v bílých dresech), resp. jejich vedení, nechce horentní sumu z přestupu Tomáše Součka promrhat.
Chceme jít nahoru postupnými kroky, odmítá okamžité postupové choutky Soural

V Portugalsku budou chybět ve větším počtu tradičně silní Číňané, z Asie nastoupí početnější sestava indických stolních tenistů, výrazné zastoupení má Evropa. Mistrovství světa kadetů a juniorů v Portugalsku začíná 2. prosince a potrvá do 8. prosince.

Mladíci v reprezentaci z HB Ostrov Havlíčkův Brod naváží na listopadový start svého oddílového kolegy Radka Skály na Mistrovství Evropy do 21 let v belgickém Spa. „Radek Skála nezklamal, přestože do vyřazovací části ze základní skupiny nepostoupil, úplně špatný výkon nepodal. Chybělo mu i trochu štěstí,“ vracel se k listopadovému šampionátu ve Spa Bohumil Vožický.

Volejbalistky Jiskry Havlíčkův Brod prohrály o posledním listopadovém víkendu dvakrát hladce 0:3 v Brně s rezervou KP.
Pod porážky volejbalistek Havlíčkova Brodu se podepisoval rozdíl v koncovce

Skála porazil 4:3 Černohorce Filipa Radoviče, 2:4 prohrál s vítězem skupiny Chorvatem Ivorem Banem, ale víc ho musela mrzet porážka 2:4 s Bulharem Vladislavem Rukletsovem, které mu zastavila cestu do dalších bojů.

Zajímavou bitvu svedl na šampionátu Radek Skála spolu s Tomášem Koldasem v prvním kole čtyřhry. Čeští mladíci totiž prohráli s pozdějšími domácími vítězi deblové soutěže Adrienem Rassenfossem a Olavem Kosoloskym, přestože po dvou setech 2:0 vedli. Ani dvojice Radek Skála, Zdena Blašková ve smíšené čtyřhře nepřešla přes první kolo.